Realizujemy profesjonalne projekty żeglarskie.

Wierzymy w uczciwy, wysokiej jakości przekaz medialny, pokazujący wyjątkowość żeglarstwa oraz to, że światowe imprezy regatowe dostępne są nie tylko dla olimpijskich sportowców, ale także dla każdego, kto włoży pracę i wysiłek w swoją pasję.

Wierzymy w siłę wiarygodnego przekazu bez imponowania czy oszukiwania widza. Pragniemy tworzyć treści rzetelne, ważne i inspirujące. Nie przedkładamy własnych efektów finansowych ponad powodzenie projektu, wyznajemy zasadę autentyczności, nie epatujemy sensacją, nie angażujemy się w spory.

Mamy ogromne doświadczenie i rozpoznawalność - Szymon Kuczyński to żeglarz, który dwukrotnie samotnie okrążył świat, w tym non stop, solo, bez silnika, na najmniejszym jachcie w historii. Jest za ten wyczyn dobrze znany w Polsce i na świecie.

Wyprawy pod szyldem "Zew Oceanu"

 

Oferta Sponsorska:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          Oferta PL                                  Proposal EN

 

We produce professional sailing projects.

We believe in honest, high quality media coverage, showing the uniqueness of sailing and that the world's regatta events are not only available to Olympic athletes, but also to anyone who puts work and effort into their passion.

 

We believe in the power of credible coverage without impressing or deceiving the viewer. We want to create content that is reliable, important and inspiring. We do not put our own financial results above the success of the project, we adhere to the principle of authenticity, we do not sensationalise, we do not get involved in disputes.

 

We have a great deal of experience and recognition - Szymon Kuczyński is a sailor who has circumnavigated the world twice alone, including non-stop, solo, without an engine, on the smallest yacht in history. He is well known in Poland and around the world for this feat.

 

 

 

Expeditions under the banner of "Zew Oceanu"

 

Potrzebujesz dostarczyć jacht na koniec Bałtyku lub koniec świata?

Potrafimy nie tylko bezpiecznie dostarczyć jacht i załogę nawet tam, gdzie przysłowiowy diabeł mówi 'dobranoc', ale również odpowiednio przygotować jednostkę do każdej podróży. Nawet do tej najtrudniejszej.

 

Potrzebujesz skipera na rejs czy regaty?

Żeglujemy nie tylko na własnych jachtach. Doświadczenie zdobyte podczas startów i wypraw przekazujemy na pokładzie jednostek na całym świecie. Czasem jest to start w regatach Rolex Fastnet Race czy Gotland Runt. Czasem po prostu przyjemny rejs, podczas którego zapewniamy profesjonalną obsługę.

Potrzebujesz inspirującego gościa na festiwal czy konferencję branżową?

Szymon od wielu lat jednym z najchętniej zapraszanych  żeglarzy na festiwale, targi i spotkania podróżnicze. Często jest też gościem specjalnym na konferencjach branżowych, eventach firmowych czy w spotach promocyjnych. 

 

info@calloftheocean.pl

 

CONTACT

Szymon

(+48) 792 717 355

Ania

(+48) 533 006 566

SOCIAL MEDIA

Copyright 2022 Szymon Kuczynski - Zew Oceanu

SPONSORS