Patronite

07 listopada 2021

Oho mamy nowy plan:)

Chcemy wystartować w regatach na całym świecie, na każdym kontynencie, na każdym oceanie. Dookoła świata, raz jeszcze, na naszym jachcie Hultaju. Pokazać regatową pętlę dookoła ziemi. Zrelacjonować, udokumentować, oswoić i zachęcić do oceanicznego ścigania.

 A Patronite, crowdfunding. Co to jest i czy warto?

Warto, bo to chyba najbardziej niesztampowa akcja w polskim żeglarstwie;) 

 

Turystyka regatowa dookoła świata

 Opłyniemy świat trasą regat na każdym kontynencie. Jest Ania, jest Szymon, jest i Hultaj. Łączy ich na pewno zamiłowanie do szybkiej żeglugi i przygód. Mamy za sobą pierwszą fazę przygotowań. Testy łódka zdała na piątkę, więc zimą przeprowadzimy podstawowy remont i przygotujemy się do podróży życia.

 

Patronite, zostań naszym Patronem

 Możecie nas wesprzeć. Jak? Mając swój wkład finansowy poprzez Patronite. Już od 5 zł:) Klikając w link traficie na nasz profil w Patronite - tam znajdziecie więcej informacji. Jest wiele progów wsparcia do wyboru. Z przygotowań, regat oraz podróży na start przygotujemy relacje, video i kompendia wiedzy. Chcemy Wam pokazać jak wygląda każdy etap turystyki regatowej. Jak wygląda przygotowanie jachtu, jak wygląda droga na np. Antarktydę i że trzeba samemu zorganizować tam regaty. Może ktoś zechce do nas dołączyć? :)

 

 

info@calloftheocean.pl

 

Kontakt

Szymon

(48) 792 717 355

Ania

(48) 533 006 566

Social Media

Copyright 2022 Szymon Kuczynski - Zew Oceanu

Sponsorzy