Sklepik z rzeczami z Hultaja

21 kwietnia 2022

Wyprzedaż

Zbieramy na rejs dookoła świata, mamy więc trochę żeglarskich szpejów na sprzedaż  

Do końca przyszłego tygodnia wszystko jest dostępne w Kamieniu Pomorskim. Później wyląduje to w Lubuskim i będzie utrudniony kontakt z nami przez jakieś 4-5 lat, może dłużej. Można będzie oczywiście przyjechać, obejrzeć lub zaufać opisom i zdjęciom, a brat to zapakuje i wyśle do paczkomatu. 

 

W przypadku gdyby ktoś był zainteresowany całością, to mamy to w interesującej cenie 3333 złote ☺ Wszystko co mamy w ofercie, a to same niezbędne rzeczy na łódkę, kosztują po indywidualnych cenach około 4600-4800 złotych. 

 

1. Ładowarka 40A Pronautic 1240P firmy ProMariner. To dokładnie to samo co Sterling ProCharge Ultra. Firmy były kiedyś partnerami. Solidna ładowarka na 3 banki baterii. Więcej info na stronie https://sklep.eljacht.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=2_105&products_id=1234. Była chwilę używana. Przetestowaliśmy ją na naszych LiFePO4. 5h pracy ciągłej z prądem ładowania 40A jest czymś z czym radzi sobie bez problemu. Ma 12 profili ładowania z opcją ustawienia własnego profilu. Cena sklepowa 2900, u nas za 1500zł. 

 

 

2. Pompa zęzowa TMC 2300 GPH. Taka jak: [url=https://aura.szczecin.pl/pompy-zezowe-elektryczne/5115-pompa-zezowa-12v-2300gph.html]tu[/url, ale cena zamiast 348 zł to 200 zł. Nigdy nie używana i nie podłączona. Wyjęta z pudełka leżała na jachcie 2 miesiące jako pompa zapasowa. W komplecie nieużywany wąż zbrojony 32 mm, 5 m długości.

 

 

 

 

 

 

3. Ramki grafitowe, nowe do wyświetlaczy Raymarine i70s i p70s. Cena 60 złotych

 

4. Panel elektryczny nieznanej mi marki. Ładny metalowy front, 6 włączników. Bezpieczniki rurkowe, szklane. Wbudowany woltomierz mierzący dwa banki. Wyświetlacz cyfrowy Cena 80 złotych 

 

 

5. Kontroler Webasto Multicontrol. Brak nakładki gumowej przycisku. Przycisk i pokrętło sprawne. Cena 200 złotych. Widziałem w necie nakładkę wydrukowaną na drukarce 3D za jakies 50 złotych. 

 

 

6. Kontroler Webasto z opcja wentylacji. Cena 200 złotych 

 

 

7. Szpeje Webasto. Niewycenione. Pytajcie.

 

 

 

8. Kompletny system B&G Hydra 2000 składający się autopilota, przetworników i wyświetlaczy. W komplecie nie ma siłownika autopilota.

 

- jednostka centralna-procesor B&G. Brak czołowej osłony. 

- 3 wyświetlacze B&G Hydra 2000 dwurzędowe. Jest też czwarty, ale bez ramki, niesprawdzony.

- komputer autopilota B&G ACP 1 

- wyświetlacz-sterownik autopilota Hydra Pilot 

- Żyro 

- czujnik logu i temperatury AIRMAR z 2017 roku

- czujnik echosondy 

- czujnik wiatru B&G. Uszkodzony. Pokazuje kierunek, ale nie prędkość wiatru. Ponoć dostępne są formowe zestawy naprawcze.

- sterownik dodatkowy, na kablu-sprężynie. U nas był zamontowany na rumplu. Bardzo wygodne. Trochę zmęczony słońcem ale sprawny.

- czujnik wychylenia steru

 Sprzęt generalnie stary ale jary. Niegdyś topowy i nadal o lata świetlne lepszy od typowych rumplowych autopilotów. Wyświetlacze monochromatyczne obsługiwane normalnymi przyciskami. Świetny kontrast w każdych warunkach i nocne podświetlenie. Wszystko u nas elegancko pracowało z wyjątkiem wiatromierza. Przestał pokazywać prędkość wiatru. Kierunek wciąż działa. Ponoć jest dostępny zestaw naprawczy. Nie weryfikowałem tego. 

Zestaw jest kompletny i działający. W sieci również na stronie producenta dostępne są wszelki instrukcje itp.

Za wszystko 2000 zł. Nie sprzedaje pojedynczych elementów chyba, że za zaporową cenę.

 

 

info@calloftheocean.pl

 

Kontakt

Szymon

(48) 792 717 355

Ania

(48) 533 006 566

Social Media

Copyright 2022 Szymon Kuczynski - Zew Oceanu

Sponsorzy