Sponsorzy

Copyright 2022 Szymon Kuczynski - Zew Oceanu

Social Media

Szymon

(48) 792 717 355

Ania

(48) 533 006 566

Kontakt

info@calloftheocean.pl

 

Hultaj zdobył dla dzieci 22 tysiące złotych!! 

  Firmy prowadzą politykę odpowiedzialną społecznie. My nie prowadzimy. My nie mamy firmy. Ale nasz Hultaj tak zupełnie prywatnie, zdobył dla dzieciaków z Polski i Syrii 22 000 złotych!

  Radio 357 znowu zorganizowało świąteczną licytacją. I zaprosili nas do niej. Bardzo dziękujemy. Bardzo zaszczyceni.  Dziękujemy Ewie, Kubie, Tomkowi i całej radiowej ekipie oraz Fundacji Świętego Mikołaja za to, że to wszystko tak wspaniale wyszło.

Ale przede wszystkim dziękujemy  Państwu za udział w tej aukcji. A to co Pani Edyta i Pan Jacek zrobili na finiszu. Coś niesamowitego. Adrenalina jak podczas wyścigu.  I ta kwota. Po prostu wielkie WOW! Panie Jacku wielki szacun i cieszymy się na wspólny rejs :) Może z tym żeglarstwem nie jest tak źle, skoro wyżej zlicytowano tylko poczwórnie platynową płytę gwiazdy popkultury Maty? J

 

 

 

 

 

Fundacja Świętego Mikołaja

W tym roku cała kwota zebrana podczas świątecznej akcji zostanie przeznaczona na zapewnienie pomocy psychologicznej dzieciom i młodzieży w trudnej sytuacji w Polsce i w Syrii.

Polska. Obecnie bardzo wiele dzieci zmaga się z kryzysem zdrowia psychicznego. Stany lękowe, stres, spadki nastroju i uzależnienia to tylko niektóre alarmujące sygnały z tym związane. W szkołach brakuje właściwej opieki psychologicznej, a bariery finansowe bardzo często nie są możliwe do pokonania.

 

Syria. Nawet 6 milionów dzieci potrzebuje tu natychmiastowej pomocy psychologicznej - żyją w ciągłym strachu, wśród wojny, przemocy, ubóstwa, nieraz w samotności. A na skutek pandemii zamknięto szkoły, które były dla nich często jedynym schronieniem.

 

 

19 grudnia 2021

Świąteczna licytacja w Radio 357 zakończona!!