Świąteczna licytacja w Radio 357 zakończona!!

19 grudnia 2021

Hultaj zdobył dla dzieci 22 tysiące złotych!! 

  Firmy prowadzą politykę odpowiedzialną społecznie. My nie prowadzimy. My nie mamy firmy. Ale nasz Hultaj tak zupełnie prywatnie, zdobył dla dzieciaków z Polski i Syrii 22 000 złotych!

  Radio 357 znowu zorganizowało świąteczną licytacją. I zaprosili nas do niej. Bardzo dziękujemy. Bardzo zaszczyceni.  Dziękujemy Ewie, Kubie, Tomkowi i całej radiowej ekipie oraz Fundacji Świętego Mikołaja za to, że to wszystko tak wspaniale wyszło.

Ale przede wszystkim dziękujemy  Państwu za udział w tej aukcji. A to co Pani Edyta i Pan Jacek zrobili na finiszu. Coś niesamowitego. Adrenalina jak podczas wyścigu.  I ta kwota. Po prostu wielkie WOW! Panie Jacku wielki szacun i cieszymy się na wspólny rejs :) Może z tym żeglarstwem nie jest tak źle, skoro wyżej zlicytowano tylko poczwórnie platynową płytę gwiazdy popkultury Maty? J

 

 

 

 

 

Fundacja Świętego Mikołaja

W tym roku cała kwota zebrana podczas świątecznej akcji zostanie przeznaczona na zapewnienie pomocy psychologicznej dzieciom i młodzieży w trudnej sytuacji w Polsce i w Syrii.

Polska. Obecnie bardzo wiele dzieci zmaga się z kryzysem zdrowia psychicznego. Stany lękowe, stres, spadki nastroju i uzależnienia to tylko niektóre alarmujące sygnały z tym związane. W szkołach brakuje właściwej opieki psychologicznej, a bariery finansowe bardzo często nie są możliwe do pokonania.

 

Syria. Nawet 6 milionów dzieci potrzebuje tu natychmiastowej pomocy psychologicznej - żyją w ciągłym strachu, wśród wojny, przemocy, ubóstwa, nieraz w samotności. A na skutek pandemii zamknięto szkoły, które były dla nich często jedynym schronieniem.

 

 

info@calloftheocean.pl

 

Kontakt

Szymon

(48) 792 717 355

Ania

(48) 533 006 566

Social Media

Copyright 2022 Szymon Kuczynski - Zew Oceanu

Sponsorzy